TimCo Foreign Trade

TimCo, 2008’den bu yana Türkiye Tekstil ve Sanayindeki iş ortakları için hammadde tedarik hizmeti sağlamaktadır.

TimCo

Hammadde Tedariği Sağlıyoruz

Hindistan, Çin, Endonezya, Malezya, Vietnam, Güney Kore, Tayland ve Tayvan gibi ağırlıklı olarak Uzak Doğu ülkelerinde yerleşik birçok tedarikçi firma ile iş birliği sürdürmektedir.

Polimer, Elyaf ve İplik gibi hammaddelerin tedariği konusunda yurt içindeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Rekabete Hazırız

En İyi Fiyat, Doğru Zaman

TimCo, rekabetin yoğun olduğu ve maliyetlerin önem kazandığı günümüz koşullarında yıllardır kazanmış olduğu tecrübe ve güvenilirlik sayesinde en iyi fiyat ve doğru zaman parametrelerini kullanarak rekabet alanında avantaj sağlamaktadır.

Sektörel Deneyim

Uzun yıllardır Türk Tekstil Sanayinde faaliyet göstermekteyiz

Nitelik Ekip

Genç ve dinamik kadromuzla doğru tedarikçiyi doğru müşteriyle buluşturarak tedarik sürecini takip ediyoruz

Geniş Ürün Seçeneği

Polyester, Nylon, Elyaf, Pamuk, Viskon, Poliviskon, Akrilik, Karışımlı İplikler, Yüksek Mukavemetli İplikler, Jüt, Chips, PVC, PBT, Geri Dönüşümlü İplikler gibi hammaddelerin tedariğini sağlıyoruz

Why Choose Us

Promoting responsible use of petroleum resources

Genç ve dinamik kadrosuyla doğru tedarikçi ile müşteriyi buluşturarak, kaliteli ürün ve avantajlı fiyat ile tedarik sürecinin her aşamasının takibi ve yönetilmesi konusunda gerekli tüm desteği sağlamaktadır. İş ortakları için haber kanalı görevi görerek güncel sektör verilerini hızlı ve aktif bir şekilde paylaşarak onları bir adım öne taşımaktadır.

Acenta ve tedarikçilik kavramlarına yeni bir boyut getirmek isteyen TİMCO, şeffaf ve pozitif yaklaşımı ile yurt içi ve yurt dışı partnerleri için maksimum fayda ve sürekli iş birliği sağlama gayretindedir.

 

Başarının odak noktasına insanı koyarak, disiplinli çalışma ve profesyonelliğe önem vererek, Türk Tekstil Sanayinde uzun yıllar faaliyet göstermek, doğru ve devamlı büyüme sağlayarak sektörün en iyilerden biri olmayı hedeflemektedir.

× How can I help you?